Hakkımızda

METE Otomasyon, 1999 yılında fabrika ve makine otomasyonları konusunda hizmet vermek üzere kuruldu. Mühendis, tekniker ve teknisyenlerden oluşan deneyimli kadrosunun sektörel tecrübesini teknolojiyi yakından takip etme duyarlılığı ile birleştiren firmamız, bu sektördeki faaliyetlerini doğrusal bir artış grafiği ile sürdürmektedir.

Misyonumuz, kontrol sistemlerinin ihtiyaç duyulduğu sektörlerde güncel ve gelişen çözümleri müşterilerine sunarak, otomasyonu yapılan projenin yapılış amacına göre kontrol ettiği makine veya sistemin  bulunduğu proses içinde sorunsuz, maksimum uygunluk ve maksimum  izlenebilirlikte olması ve otomasyonu yöneten operatörler içinde kullanıcı dostu sistemler tasarlamak ve gerçekleştirmektir.

METE Otomasyon, konularında dünyanın en büyük markalarını ve en ileri teknolojisini Türk Otomasyon sektörüne sunmakta, güçlü satış sonrası hizmetleri ve teknik desteği, tüm ürünlerde üstlendiği teknik servis nosyonu ile deneyimini, uzmanlığını, güvenle özdeşleştirmekte, daha dinamik, daha hızlı ve daha odaklı bir hizmet anlayışıyla çözüm ortaklığı kavramını, yenilikçi bir vizyonla derinleştirmektedir.

Mete Elektrik Elektronik Otomasyon Sistemleri

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.